Zapisy

NOWY SEZON 2021/2022

ZAPISY
Trwają zapisy do grup na rok szkoleniowy 2021/2022.

OSOBY POCZĄTKUJĄCE
Jeśli jesteś początkujący przyjdź do nas i sprawdź jak wygląda trening!
Na pierwsze zajęcia wystarczy zwykły strój sportowy: luźna koszulka i spodnie dresowe.
Przydadzą się też klapki i woda oraz dobry nastrój. Pierwszy trening dla nowych osób w każdej grupie jest próbny i bezpłatny. Na treningi zapraszamy dzieci już od 4 lat, młodzież i dorosłych.

COVID-19
Działamy zgodnie z wytycznymi sanitarnymi Ministerstwa Edukacji Narodowej, Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz regulaminami naszych placówek treningowych. Dbamy o bezpieczeństwo i zdrowie uczestników!

REZERWACJA MIEJSCA na ROK SZKOLENIOWY 2021/2022
Rezerwacji miejsca w grupie na sezon 2021/2022 należy dokonać na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Tytuł wiadomości ZAPISY w treści należy podać: imię i nazwisko uczestnika, wiek, miejsce treningowe, w przypadku osób kontynuujących treningi dodatkowo stopień zaawansowania.
Skontaktujemy się z Tobą i prześlemy e-mailem niezbędne informacje dotyczące treningów.
Ilość osób w grupach jest ograniczona, dlatego zgłoś się i zarezerwuj miejsce już dziś.

Harmonogram treningów Kliknij tutaj

UZYSKANIE CZŁONKOSTWA KLUBU
Jeśli spełnimy Twoje oczekiwania i będziesz chciał/chciała w pełni prawnie i formalnie uczestniczyć w treningach, należy zapoznać się z dokumentami, które otrzymasz na treningu. Deklarację członkowską uprawniającą do udziału w treningach należy złożyć u instruktora jak najszybciej, jednak nie później niż 14 dni od udziału w pierwszym treningu.


NIE CZEKAJ :) ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ !

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt:
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , tel. 502 627 300