Aktualności

Letni obóz karate Krasnobród '2024 - informacje organizacyjne

1/ WYJAZD:
Dnia: 23 czerwiec 2024 r. (NIEDZIELA)
Godzina: 10.00- zbiórka
Miejsce zbiórki: parking przy IKEA w Lublinie (Al. Spółdzielczości Pracy 86). Parking Naziemny Zachodni, wjazd od ulicy Kupieckiej.
Godzina: 10.30- wyjazd Lublin

Sprawdź program obozu Kliknij tutaj

UWAGA! Przypominamy, że transport uczestników obozu karate do Krasnobrodu organizowany jest przez klub. W przypadku dojazdu własnego prosimy o informację do dnia 21 czerwiec 2024 r. (piątek): e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefon: 502 627 300.

2/LEKI:
Jeśli dziecko na stałe przyjmuje leki należy je włożyć do saszetki/kosmetyczki/zamykanej torebki foliowej opisanej imieniem i nazwiskiem dziecka, sposobem dawkowania wraz z pisemną zgodą na podanie leków przez wychowawcę. Druk do pobrania tutaj Informacja o przyjmowanych lekach powinna znaleźć się również w karcie uczestnika obozu. Saszetkę z lekami należy przekazać opiekunom w czasie zbiórki.
UWAGA! Nie podpisane saszetki/kosmetyczki/zamykane torebki foliowe nie będą przyjmowane.

3/KIESZONKOWE:
Istnieje możliwość przekazania opiekunom pieniędzy kieszonkowych dla dzieci. Pieniądze w nominałach po 10-20zł. należy umieścić w kopercie, na której należy podać imię i nazwisko dziecka i przekazywaną kwotę, z sugestią po ile dziennie wypłacać. Kopertę oddajemy kadrze na zbiórce przy wyjeździe. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za kwoty pieniężne przekazywane bezpośrednio dzieciom.
UWAGA! Nie podpisane koperty nie będą przyjmowane.

4/ CHOROBA LOKOMOCYJNA:
Jeśli dziecko cierpi na chorobę lokomocyjną należy podać mu przed podróżą leki przeciwko tej dolegliwości oraz przygotować je także na drogę powrotną.

5/ PROWIANT NA DROGĘ:
Dziecko może mieć ze sobą prowiant na czas podróży. W przygotowaniu należy wziąć pod uwagę, że po około 2 godzinnej podróży zaplanowany jest obiad. Prosimy nie dawać dzieciom chipsów i słodkich, gazowanych napojów oraz słodyczy w nadmiarze.

6/ SPRZĘT ELEKTRONICZNY (telefony, tablety, laptopy, aparaty itp.)
Sugerujemy nie dawać dzieciom sprzętu elektronicznego. Osoby nie posiadające telefonów w celu kontaktu z rodzicami będą mogły skorzystać z telefonów opiekunów. Mogą Państwo wyposażyć dziecko w telefon, ten jednak w czasie obozu będzie zdeponowany u opiekuna i wydawany w wyznaczonych godzinach (tj. po śniadaniu ok. godz. 9.00 do godz. 10.00).
UWAGA! Organizator nie ponosi odpowiedzialności za utracone rzeczy wartościowe (telefony, tablety, laptopy, aparaty itp.)

7/ LISTA NIEZBĘDNYCH RZECZY:
Twoje dziecko jedzie na obóz pierwszy raz i zastanawiasz się co spakować?
Sprawdź listę niezbędnych rzeczy:
kimono karate + pas (jeśli posiadasz i trenujesz karate, jeśli nie biała koszulka i spodenki sportowe)
strój sportowy (dres, obuwie sportowe)
strój kąpielowy, ręcznik plażowy, klapki
nakrycie głowy chroniące przed słońcem
podkoszulki z krótkim i długim rękawem
krótkie i długie spodenki
bluza sportowa
skarpetki, bielizna na zmianę
przybory toaletowe (mydło, szampon, szczoteczka i pasta do zębów, ręcznik)
piżama
bawełniany worek na brudną bieliznę
bidon na wodę

ZALECAMY ZABRAĆ ZE SOBĄ:
krem z filtrem UV
płaszcz przeciwdeszczowy, obuwie nieprzemakalne (np. kalosze)
gry planszowe
najmłodsi ulubiony pluszak/poduszka
strój na dyskotekę
dobry humor :)

Drodzy Rodzice, radzimy, w miarę możliwości pakujcie walizkę razem z dzieckiem, aby wiedziało jakie rzeczy są jego i potrafiło je rozpoznać. Jeśli macie wątpliwości podpiszcie rzeczy swojego dziecka. Bardzo rozsądne jest, aby walizka nie była większa od dziecka :)

8/ FOTORELACJA:
Na facebooku klubowym będzie zamieszczana relacja z obozu. Zachęcamy do śledzenia. Link do facebooka Klubu Karate Tradycyjnego BUSHI Kliknij tutaj

9/ POWRÓT:
Dnia: 30 czerwiec 2024 r. (NIEDZIELA)
Miejsce: parking przy IKEA w Lublinie (Al. Spółdzielczości Pracy 86). Parking Naziemny Zachodni, wjazd od ulicy Kupieckiej.
Godzina: ok. 12.30

Obóz został zatwierdzony w Kuratorium Oświaty pod numerem: 10697/LUB/L-2024
W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z klubem tel. 502 627 300, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W/w informacje zostały zamieszczone 07.06.2024 r.