Aktualności

Ubezpieczenie NNW

Przypominamy, że każda osoba uprawiająca sport musi posiadać ubezpieczenie NNW. Ubezpieczenia NNW zawierane w szkołach często nie obejmują treningów w klubach, zawodów i w ogóle żadnych sportów uprawianych w sposób zorganizowany poza szkołą. Ubezpieczyć dziecko mogą Państwo indywidualnie lub skorzystać z ubezpieczenia proponowanego przez nasz klub.

W trosce o osoby ćwiczące w klubie KKT ”BUSHI” w porozumieniu z biurem ubezpieczeń przygotowaliśmy ofertę ubezpieczenia NNW odNOWA.
Ubezpieczycielem będzie firma InterRisk TU S.A.
Suma ubezpieczenia na 1 osobę ubezpieczoną: 10 000 zł.
Okres ubezpieczenia: od 1 października 2023 do 30 września 2024 (12 miesięcy)

Ubezpieczenie dostępne jest w poniższych wariantach:
I WARIANT (pełny):

Ubezpieczenie działa 24h na dobę. Obejmuje ono wszystkie aktywności również szkolne dodatkowo poszerzone jest o następstwa nieszczęśliwych wypadków doznane w związku z wyczynowym uprawianiem sportu (tj. treningi karate, zawody karate itp.). Opcja ubezpieczenia podstawowa. Składka jednorazowa za osobę wynosi 60,50 zł.
Oferta ubezpieczenia: Sprawdź
II WARIANT (ograniczony):
Ubezpieczenie działa 24h na dobę. Obejmuje ono tylko następstwa nieszczęśliwych wypadków doznane w związku z wyczynowym uprawianiem sportu (tj. treningi karate, zawody karate itp.). Opcja ubezpieczenia podstawowa. Składka jednorazowa za osobę wynosi 42 zł.
Oferta ubezpieczenia: Sprawdź

Ogólne Warunki Ubezpieczenia NNW odNOWA Kliknij tutaj

ZAPISY do ubezpieczenia prosimy przesyłać do 27 września 2023r. (środa) na e-maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
W treści należy podać imię i nazwisko osoby ubezpieczanej, pesel, adres zamieszkania + wariant I lub II. Treść wiadomości: Ubezpieczenie NNW. Płatność gotówką u instruktora do dnia 27 września 2023r. Prosimy o odliczone kwoty.

Dodatkowe informacje: Klub Karate Tradycyjnego „BUSHI” tel. 502 627 300, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.