Aktualności

Zajęcia karate dla dzieci w Przedszkolu Publicznym w Niemcach- ZAPISY

TRWAJĄ ZAPISY na ZAJĘCIA KARATE TRADYCYJNEGO DLA DZIECI „MAŁY KARATEKA”
w roku szkolnym 2023/2024

Deklaracja udziału dziecka w zajęciach "Mały Karateka": Do pobrania tutaj
Wypełnioną deklarację prosimy o złożenie u Pani w danej grupie w przedszkolu. Formularze dostępne są również u Pań w przedszkolu.

Czas trwania zajęć: 30 minut x 1 raz w tygodniu

Miejsce zajęć: Przedszkole Publiczne w Niemcach, 21-025 Niemce ul. Różana 14

Program: Zajęcia przeprowadzone zostaną w atrakcyjny dla dzieci sposób łącząc zabawę z aktywnością fizyczną, ćwiczeniami oddechowymi i korekcją wad postawy. Dodatkową zaletą jest nauka wybranych zagadnień z zakresu karate tradycyjnego. Program zajęć powstał w trosce o najmłodszych dopiero zaczynających swoją przygodę ze sportem, dostosowany jest do możliwości psychofizycznych dzieci.

Uczestnicy zajęć nabywają pozytywne cechy takie jak: sprawność fizyczna (szybkość, gibkość, zwinność, równowaga) koordynacja ruchowa, dyscyplina, koncentracja, zmniejszenie nadpobudliwości ruchowej, umiejętność współpracy w grupie, szacunek do innych.

Kadrę instruktorską stanowić będą osoby z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi, które na co dzień prowadzą zajęcia karate w Szkole Podstawowej im. Marty z Budnych Łosiowej w Niemcach, tj. Magda i Robert Malec.

Płatności:
- składka miesięczna (podstawowa): 50 zł
- brak udziału dziecka w zajęciach przez cały miesiąc: 0 zł
- udział dziecka tylko na jednych zajęciach w miesiącu: 20 zł
- udział dziecka w dwóch lub więcej zajęciach w miesiącu = składka miesięczna (podstawowa)

Dodatkowe informacje:
Planowane rozpoczęcie zajęć: początek października 2023. Dni i godziny zostaną podane w późniejszym terminie po zebraniu zapisów. Zajęcia będą odbywały się do 21 czerwca 2024 r. Informujemy, że zajęcia na których dziecko będzie nieobecne będzie można odrobić w dowolnie wybranym momencie w Szkole Podstawowej im. Marty z Budnych Łosiowej w Niemcach w środy i piątki o godz. 16.30. Zajęcia w szkole prowadzą w/w instruktorzy.

ZAPISY:
W przypadku chęci zapisu dziecka na zajęcia należy:
wysłać informację na e-maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub sms: 502 627 300 z podaniem imienia i nazwiska dziecka, roku urodzenia, grupy do której dziecko uczęszcza. Np. Jan Kowalski, 2018, Smerfy, Przedszkole Publiczne w Niemcach. Osoby które dokonają rezerwacji miejsca w grupie, po zebraniu zapisów otrzymają informację zwrotną o rozpoczęciu zajęć oraz formularz deklaracji udziału dziecka do wypełnienia.
lub dokonać zapisu w przedszkolu u Pani w grupie. W każdej grupie zostawiliśmy listę do zapisów. Chętne osoby prosimy również o wypełnienie deklaracji udziału dziecka w zajęciach. Deklaracja do pobrania u Pani grupie lub Do pobrania tutaj. Wypełnioną deklarację należy złożyć u Pani w grupie.

KONTAKT:
Klub Karate Tradycyjnego „BUSHI”
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 502 627 300 , www.karate24.pl