Aktualności

Letni obóz karate Sielpia '2022 - informacje organizacyjne

1/ WYJAZD:
Dnia: 31 lipca 2022r. (NIEDZIELA)
Godzina: 8.30 - zbiórka
Miejsce zbiórki: parking przy IKEA w Lublinie (Al. Spółdzielczości Pracy 86). Parking Naziemny Zachodni, wjazd od ulicy Kupieckiej.
Godzina: 9.00 - wyjazd Lublin

Szczegółowy program obozu: Kliknij tutaj

UWAGA! Przypominamy, że transport uczestników obozu karate do Sielpi organizowany jest przez klub. W przypadku dojazdu własnego prosimy o informację do dnia 25 lipca 2022 r. (poniedziałek): e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefon: 502 627 300.

2/LEKI:
Jeśli dziecko na stałe przyjmuje leki należy je włożyć do saszetki/kosmetyczki/zamykanej torebki foliowej opisanej imieniem i nazwiskiem dziecka, sposobem dawkowania wraz z pisemną zgodą na podanie leków przez wychowawcę. Druk do pobrania tutaj Informacja o przyjmowanych lekach powinna znaleźć się również w karcie uczestnika obozu. Saszetkę z lekami należy przekazać opiekunom w czasie zbiórki.
UWAGA! Nie podpisane saszetki/kosmetyczki/zamykane torebki foliowe nie będą przyjmowane.

3/KIESZONKOWE:
Istnieje możliwość przekazania opiekunom pieniędzy kieszonkowych dla dzieci. Pieniądze w nominałach po 10-20zł. należy umieścić w kopercie, na której należy podać imię i nazwisko dziecka i przekazywaną kwotę, z sugestią po ile dziennie wypłacać. Kopertę oddajemy kadrze na zbiórce przy wyjeździe. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za kwoty pieniężne przekazywane bezpośrednio dzieciom.
UWAGA! Nie podpisane koperty nie będą przyjmowane.

4/ KARTA KWALIFIKACYJNA:
Osoby, które nie dostarczyły oryginału karty kwalifikacyjnej uczestnika wypoczynku, proszone są o dostarczenie jej obowiązkowo na zbiórce przy wyjeździe tj. 31.07.2022
Druk do pobrania tutaj

5/ CHOROBA LOKOMOCYJNA:
Jeśli dziecko cierpi na chorobę lokomocyjną należy podać mu przed podróżą leki przeciwko tej dolegliwości oraz przygotować je także na drogę powrotną.

6/ PROWIANT NA DROGĘ:
Dziecko może mieć ze sobą prowiant na czas podróży. W przygotowaniu należy wziąć pod uwagę, że po około 4 godzinnej podróży zaplanowany jest obiad. Prosimy nie dawać dzieciom chipsów i słodkich, gazowanych napojów oraz słodyczy w nadmiarze.

7/ SPRZĘT ELEKTRONICZNY (telefony, tablety, laptopy, aparaty itp.):
Sugerujemy nie dawać dzieciom sprzętu elektronicznego. Osoby nie posiadające telefonów w celu kontaktu z rodzicami będą mogły skorzystać z telefonów opiekunów. Mogą Państwo wyposażyć dziecko w telefon, ten jednak w czasie obozu będzie zdeponowany u opiekuna i wydawany w wyznaczonych godzinach (tj. po śniadaniu ok. godz. 9.00 do godz. 10.00)
UWAGA! Organizator nie ponosi odpowiedzialności za utracone rzeczy wartościowe (telefony, tablety, laptopy, aparaty itp.)

8/ BON TURYSTYCZNY:
Osoby, które zgłosiły chęć skorzystania z bonu turystycznego, proszone są o podanie KODU OBSŁUGI PŁATNOŚCI bonu oraz numery telefonu powiązanego z bonem. Dane prosimy przesłać na e-maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 25.07.2022 r. (poniedziałek). Tytuł wiadomości: Bon turystyczny.
Bon będzie realizowany przez Ośrodek Wypoczynkowy "Łucznik" w dniu 1 sierpnia 2022 r. (poniedziałek).

9/ ODWIEDZINY RODZICÓW:
W przypadku chęci odwiedzenia dziecka na obozie, prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod numerem 502 627 300.

10/ LISTA NIEZBĘDNYCH RZECZY:
Twoje dziecko jedzie na obóz pierwszy raz i zastanawiasz się co spakować?
Sprawdź listę niezbędnych rzeczy:
kimono karate + pas (jeśli posiadasz i trenujesz karate, jeśli nie biała koszulka i spodenki sportowe)
strój sportowy (dres, obuwie sportowe)
strój kąpielowy, ręcznik plażowy, klapki
nakrycie głowy chroniące przed słońcem
podkoszulki z krótkim i długim rękawem
krótkie i długie spodenki
bluza sportowa
skarpetki, bielizna na zmianę
przybory toaletowe (mydło, szampon, szczoteczka i pasta do zębów, ręcznik)
piżama
bawełniany worek na brudną bieliznę
LEGITYMACJA SZKOLNA

ZALECAMY ZABRAĆ ZE SOBĄ:
krem z filtrem UV
płaszcz przeciwdeszczowy, obuwie nieprzemakalne (np. kalosze)
bidon na wodę
gry planszowe
najmłodsi ulubiony pluszak/poduszka
dobry humor :)

Drodzy Rodzice, radzimy, w miarę możliwości pakujcie walizkę razem z dzieckiem, aby wiedziało jakie rzeczy są jego i potrafiło je rozpoznać. Jeśli macie wątpliwości podpiszcie rzeczy swojego dziecka. Bardzo rozsądne jest, aby walizka nie była większa od dziecka :)

11/ FOTORELACJA:
Na facebooku klubowym będzie zamieszczana relacja z obozu. Zachęcamy do śledzenia. Link do facebooka Klubu Karate Tradycyjnego BUSHI Kliknij tutaj

12/ POWRÓT:
Dnia: 07 sierpnia 2022 r. (NIEDZIELA)
Miejsce: parking przy IKEA w Lublinie (Al. Spółdzielczości Pracy 86). Parking Naziemny Zachodni, wjazd od ulicy Kupieckiej.
Godzina: ok. 14.00

Obóz został zatwierdzony w Kuratorium Oświaty pod numerem: 32622/LUB/L-2022
W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z klubem tel. 502 627 300, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Informacja została zamieszczona 18.07.2022 r.