Aktualności

Letni Obóz Krasnobród '2021 - informacje organizacyjne

1/ WYJAZD:
Dnia: 7 sierpnia 2021r. (SOBOTA)
Godzina: 10.30- zbiórka
Miejsce zbiórki: parking przy IKEA w Lublinie (Al. Spółdzielczości Pracy 86). Parking Naziemny Zachodni, wjazd od ulicy Kupieckiej.
Godzina: 11.00- wyjazd Lublin

Sprawdź program obozu Kliknij tutaj

UWAGA! Przypominamy, że transport uczestników obozu karate do Krasnobrodu organizowany jest przez klub. W przypadku dojazdu własnego prosimy o informację do dnia 5 sierpnia 2021r. (czwartek): e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefon: 502 627 300.

2/ZDROWIE I BEZPIECZEŃSTWO:
Prosimy o zapoznanie się z regulaminem uczestnictwa zawierającym zasady bezpieczeństwa uwzględniające aktualną sytuacją epidemiologiczną Kliknij tutaj
UWAGA: W dniu wyjazdu Rodzice/Opiekunowie prawni dostarczają kadrze wypełniony i podpisany druk oświadczenia, potwierdzający dobry stan zdrowia uczestnika. Druk do pobrania tutaj

3/LEKI:
Jeśli dziecko na stałe przyjmuje leki należy je włożyć do saszetki/kosmetyczki/zamykanej torebki foliowej opisanej imieniem i nazwiskiem dziecka, sposobem dawkowania wraz z pisemną zgodą na podanie leków przez wychowawcę.Druk do pobrania tutaj Informacja o przyjmowanych lekach powinna znaleźć się również w karcie uczestnika obozu. Saszetkę z lekami należy przekazać opiekunom w czasie zbiórki.
UWAGA! Nie podpisane saszetki/kosmetyczki/zamykane torebki foliowe nie będą przyjmowane.

4/KIESZONKOWE:
Istnieje możliwość przekazania opiekunom pieniędzy kieszonkowych dla dzieci. Pieniądze w nominałach po 10-20zł. należy umieścić w kopercie, na której należy podać imię i nazwisko dziecka i przekazywaną kwotę, z sugestią po ile dziennie wypłacać. Kopertę oddajemy kadrze na zbiórce przy wyjeździe. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za kwoty pieniężne przekazywane bezpośrednio dzieciom.
UWAGA! Nie podpisane koperty nie będą przyjmowane.

5/ CHOROBA LOKOMOCYJNA:
Jeśli dziecko cierpi na chorobę lokomocyjną należy podać mu przed podróżą leki przeciwko tej dolegliwości oraz przygotować je także na drogę powrotną.

6/ PROWIANT NA DROGĘ:
Dziecko może mieć ze sobą prowiant na czas podróży. W przygotowaniu należy wziąć pod uwagę, że po około 2 godzinnej podróży zaplanowany jest obiad. Prosimy nie dawać dzieciom chipsów i słodkich, gazowanych napojów oraz słodyczy w nadmiarze.

7/ SPRZĘT ELEKTRONICZNY (telefony, tablety, laptopy, aparaty itp.)
Sugerujemy nie dawać dzieciom sprzętu elektronicznego. Osoby nie posiadające telefonów w celu kontaktu z rodzicami będą mogły skorzystać z telefonów opiekunów. Mogą Państwo wyposażyć dziecko w telefon, ten jednak w czasie obozu będzie zdeponowany u opiekuna i wydawany w wyznaczonych godzinach.
UWAGA! Organizator nie ponosi odpowiedzialności za utracone rzeczy wartościowe (telefony, tablety, laptopy, aparaty itp.)

8/ LISTA NIEZBĘDNYCH RZECZY:
Twoje dziecko jedzie na obóz pierwszy raz i zastanawiasz się co spakować?
Sprawdź listę niezbędnych rzeczy:
kimono karate + pas (jeśli posiadasz i trenujesz karate, jeśli nie biała koszulka i spodenki sportowe)
strój sportowy (dres, obuwie sportowe)
strój kąpielowy, ręcznik plażowy, klapki
nakrycie głowy chroniące przed słońcem
maseczka/komin/chusta zakrywająca usta i nos
podkoszulki z krótkim i długim rękawem
krótkie i długie spodenki
bluza sportowa
skarpetki, bielizna na zmianę
przybory toaletowe (mydło, szampon, szczoteczka i pasta do zębów, ręcznik)
piżama
bawełniany worek na brudną bieliznę
LEGITYMACJA SZKOLNA

ZALECAMY ZABRAĆ ZE SOBĄ:
krem z filtrem UV
płaszcz przeciwdeszczowy, obuwie nieprzemakalne (np. kalosze)
gry planszowe
najmłodsi ulubiony pluszak/poduszka
dobry humor :)

Drodzy Rodzice, radzimy, w miarę możliwości pakujcie walizkę razem z dzieckiem, aby wiedziało jakie rzeczy są jego i potrafiło je rozpoznać. Jeśli macie wątpliwości podpiszcie rzeczy swojego dziecka. Bardzo rozsądne jest, aby walizka nie była większa od dziecka :)

9/ FOTORELACJA:
Na facebooku klubowym będzie zamieszczana relacja z obozu. Zachęcamy do śledzenia. Link do facebooka Klubu Karate Tradycyjnego BUSHI Kliknij tutaj

10/ POWRÓT:
Dnia: 13 sierpnia 2021r. (PIĄTEK)
Miejsce: parking przy IKEA w Lublinie (Al. Spółdzielczości Pracy 86). Parking Naziemny Zachodni, wjazd od ulicy Kupieckiej.
Godzina: ok. 12.30

Obóz został zatwierdzony w Kuratorium Oświaty pod numerem: 32785/LUB/L-2021
W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z klubem tel. 502 627 300, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.