Aktualności

Ogólnopolski Puchar Dzieci w Karate Tradycyjnym (13.06.2021r., Warszawa)- relacja

W niedzielę, 13 czerwca w hali Torwar w Warszawie odbył się Ogólnopolski Puchar Dzieci w Karate Tradycyjnym. Był to w tym sezonie najważniejszy turniej dla dzieci do 13-go roku życia, w którym wystartowało prawie 700 zawodników. Poziom zawodów był bardzo wysoki. Nasza klubowa reprezentacja spisała się bardzo dobrze. Zdobyliśmy srebrny medal w kata indywidualnym oraz brązowy medal w kumite indywidualnym. Dodatkowo kilku zawodników otarło się o podium, co dobrze rokuje na przyszłość. Start w takiej rangi turnieju był bezcennym doświadczeniem dla naszych zawodników. Gratulujemy wszystkim udanych startów i ducha walki.

Poniżej wyniki z KKT BUSHI:
II miejsce - JAN WÓJTOWICZ (kata)
III miejsce - ALEKSY KARPIŃSKI (kumite)

Reprezentacja z KKT BUSHI:
Jan Wójtowicz
Michalina Tulej
Nikodem Olszewski
Zofia Topyła
Maria Topyła
Aleksy Karpiński
Mateusz Kloc
Kornel Nowacki
Dominika Stawinoga
Filip Dubas
Oliwia Tchórz

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć: Kliknij tutaj