Aktualności

ZAPISY POCZĄTKUĄCYCH na sezon 2020/2021

NABÓR NA SEZON 2020/2021

TRWAJĄ ZAPISY DO GRUP POCZĄTKUJĄCYCH. Przyjdź do nas i sprawdź jak wygląda trening!
Na pierwsze zajęcia wystarczy zwykły strój sportowy: luźna koszulka i spodnie dresowe. Przydadzą się też klapki i woda oraz dobry nastrój.
Pierwszy trening w każdej grupie jest próbny i bezpłatny. Na treningi zapraszamy dzieci już od 4 lat, młodzież i dorosłych.
SPRAWDŹ MIEJSCA TRENINGOWE Kliknij tutaj

COVID-19
Działamy zgodnie z wytycznymi sanitarnymi Ministerstwa Edukacji Narodowej, Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz regulaminami naszych placówek treningowych. Dbamy o bezpieczeństwo i zdrowie uczestników!

REZERWACJA MIEJSCA
Rezerwacji miejsca w grupie należy dokonać na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Tytuł wiadomości ZAPISY w treści należy podać: imię i nazwisko uczestnika, wiek, miejsce treningowe.
Skontaktujemy się z Tobą i prześlemy e-mailem niezbędne informacje dotyczące treningów (składki, terminy, informację o rozpoczęciu zajęć itp). Po otrzymaniu wiadomości i udziale w próbnym treningu będziesz mógł/mogła potwierdzić rezerwację miejsca.
Jeśli nie wiesz, jaką grupę wybrać napisz do nas pomożemy Ci!
Ilość osób w grupach jest ograniczona, dlatego zgłoś się i zarezerwuj miejsce już dziś.

UZYSKANIE CZŁONKOSTWA KLUBU
Jeśli spełnimy Twoje oczekiwania i będziesz chciał/chciała w pełni prawnie i formalnie uczestniczyć w treningach, należy zapoznać się z dokumentami, które otrzymasz po próbnym treningu. Deklarację członkowską uprawniającą do udziału w treningach należy złożyć u instruktora jak najszybciej, jednak nie później niż 14 dni od udziału w pierwszym treningu.