Aktualności

Letni obóz SIELPIA'2020- informacje organizacyjne nr 1

LETNI OBÓZ SIELPIA '2020
INFORMACJE ORGANIZACYJNE NR 1

1. KARTA KWALIFIKACYJNA UCZESTNIKA
Prosimy o wypełnienie karty kwalifikacyjnej uczestnika wypoczynku: kliknij tutaj i pobierz. W miarę możliwości prosimy o drukowanie karty dwustronnie.
Kartę będzie można pobrać również u instruktora na treningu. Przy wypełnianiu karty prosimy zwrócić uwagę na podpis rodziców lub opiekunów prawnych oraz uczestnika obozu, który znajduje się na drugiej stronie na dole karty.
Wypełniony druk prosimy złożyć u instruktora na treningu lub wysłać na adres korespondencyjny klubu: Klub Karate Tradycyjnego "BUSHI" 20-258 Lublin, Wólka 32G do dnia 16 czerwca br. (wtorek).

2. KOSZULKA DLA UCZESTNIKA
Prosimy o przesłanie informacji o wzroście uczestnika obozu do dnia 10 czerwca br. (środa). Wiadomość należy przesłać SMS-em na nr 502 627 300 lub na e-maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . W treści wiadomości prosimy napisać: imię i nazwisko uczestnika obozu + wzrost np: "Jan Kowalski, 150cm".

3. WPŁATY
Prosimy o dokonywanie wpłat kolejnych rat za obóz. Szczegóły dotyczące płatności: Kliknij tutaj
Wpłaty końcowe prosimy dokonywać do dnia 20 czerwca br.

4. ZAŚWIADCZENIE DO ZAKŁADU PRACY
W przypadku zapotrzebowania na zaświadczenie o zakwalifikowaniu dziecka do udziału w wypoczynku, prosimy o informację na e-maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

5. FAKTURA
W przypadku zapotrzebowania na fakturę prosimy o informację na e-maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Tytuł wiadomości: Faktura Sielpia, w treści wiadomości prosimy o podanie na kogo ma być wystawiona faktura (dane rodzica: imię i nazwisko, adres, pesel).

Wkrótce kolejne informacje organizacyjne dotyczące wyjazdu