Aktualności

Wznawiamy treningi w SP nr 1 w Lubartowie!

Karatecy z Lubartowa szykujcie się do treningów!

Informujemy, że od 1 czerwca (poniedziałek) planujemy wznowić treningi karate w SP nr 1 przy ul. Legionów 3 w Lubartowie.
W celu dostosowania się do obowiązujących przepisów dotyczących ilości ćwiczących, osoby zainteresowane udziałem w treningach prosimy o informację sms-em na nr: 502 627 300 z podaniem i imienia i nazwiska uczestnika. Harmonogram zajęć (godziny i podział na grupy) zostanie podany po zapisach, które przyjmujemy do soboty (30.05) do godz. 20.00. W związku z ograniczoną liczbą miejsc, obowiązuje zasada- "kto pierwszy, ten lepszy". Po zapisach osoby zainteresowane otrzymają informację dotyczącą grafiku zajęć. W przypadku chęci dołączenia do grupy w późniejszym terminie, będzie taka możliwość pod warunkiem dostępnego miejsca w grupie. Treningi w Lubartowie będą trwały do dnia 22.06 (poniedziałek), z wyłączeniem 12.06 (piątek). Składka członkowska wynosi 0zł./osoba* (*dotyczy tylko tych osób, które dokonały wpłaty za 03/2020, w/w składka została pomniejszona o zaległe treningi w miesiącu marcu). W przypadku braku wpłaty za miesiąc 03/2020, prosimy o kontakt z biurem klubu: e-maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

WYMOGI SANITARNE UDZIAŁU W TRENINGACH:
- w treningach mogą brać udział tylko zdrowe osoby.
- każdy ćwiczący przed wejściem do szkoły będzie miał mierzoną temperaturę.
- osoby zapisane będą musiały dostarczyć oświadczenie podpisane przez opiekuna prawnego (druk zostanie przekazany na treningu), że nie miały kontaktu z osobą zarażoną koronawirusem i nie przebywają na kwarantannie.
- do szkoły może wejść tylko uczestnik treningu, rodzice pozostają poza obiektem. Grupy będą odbierane przez instruktora przed głównym wejściem do szkoły przed zajęciami i odprowadzane w to samo miejsce po zajęciach. Prosimy o punktualność na zbiórce, gdyż po wejściu grupy do szkoły, budynek zostanie zamknięty.
- w sytuacji niedyspozycji i planowanej nieobecności (po wcześniejszym zapisaniu na zajęcia) prosimy o informację sms-em na w/w numer telefonu.
- brak możliwości korzystania z szatni. Przychodzimy w tym w czym ćwiczymy.
- prosimy o zabezpieczenie dzieci w środki do dezynfekcji rąk, które należy stosować wchodząc i opuszczając obiekt. Dodatkowo środek odkażający dostępny będzie u instruktora.
- strój do treningu: kimono lub strój sportowy.
- brak możliwości korzystania z parkingu szkolnego.

Dodatkowe informacje:
Treningi będą odbywać się zgodnie z wszelkimi zaleceniami i wytycznymi dotyczącymi bezpieczeństwa. Ilość osób w grupach 12 + trener (sala gimnastyczna).
Zajęcia dofinansowane z Gminy Miasta Lubartów w ramach zadania publicznego pod tytułem "Mały Karateka".

W przypadku pytań prosimy o kontakt.
Czekamy na Was :) Do zobaczenia!