Aktualności

Wznawiamy treningi w SP nr 16 w Lublinie!

Szykujemy się do powrotu!

Informujemy, że od 26 maja (wtorek) planujemy wznowić treningi karate w SP nr 16 przy ul. Poturzyńskiej 2 w Lublinie.
W celu dostosowania się do obowiązujących przepisów dotyczących ilości ćwiczących, osoby zainteresowane udziałem w treningach prosimy o informację sms-em na nr: 502 627 300 z podaniem i imienia i nazwiska uczestnika oraz miejsca treningów np. Jan Kowalski/Lublin. Harmonogram zajęć (godziny i podział na grupy) zostanie podany po zapisach, które przyjmujemy do czwartku (21.05) do godz. 20.00. Po zapisach osoby zainteresowane otrzymają informację dotyczącą grafiku zajęć. W przypadku chęci dołączenia do grupy w późniejszym terminie, będzie taka możliwość pod warunkiem dostępnego miejsca w grupie.
Treningi w SP 16 w Lublinie będą trwały do dnia 25.06 (czwartek). Składka członkowska wynosi 45 zł./osoba* (*dotyczy tylko tych osób które dokonały wpłaty za 03/2020, w/w składka została pomniejszona o zaległe treningi w miesiącu marcu). W przypadku braku dokonania wpłaty za 03/2020, prosimy o dokonanie wpłaty w pełnej wysokości składki członkowskiej tj. 120 zł. (pierwsza osoba z rodziny) lub 80zł. (druga osoba z rodziny). Płatności prosimy dokonać do dnia 10 czerwca br. (środa).

WYMOGI SANITARNE UDZIAŁU W TRENINGACH:
- w treningach mogą brać udział tylko zdrowe osoby. Jeśli masz podwyższoną temperaturę lub czujesz się niepewnie zostań w domu.
- do szkoły może wejść tylko uczestnik treningu, rodzice pozostają poza obiektem. W przypadku grupy w wieku przedszkolnym, dzieci będą odbierane przez instruktora przed budynkiem przed zajęciami i odprowadzane w to samo miejsce po zajęciach.
- w sytuacji niedyspozycji i planowanej nieobecności (po wcześniejszym zapisaniu na zajęcia) prosimy o informację sms-em na w/w numer telefonu.
- brak możliwości korzystania z szatni. Przychodzimy w tym w czym ćwiczymy.
- wchodząc do szkoły należy mieć nałożoną maseczkę, którą zdejmujemy dopiero na zbiórce. Trening odbywa się bez maseczek.
- prosimy o zabezpieczenie dzieci w środki do dezynfekcji rąk, które należy stosować wchodząc i opuszczając obiekt. Dodatkowo środek odkażający dostępny będzie u instruktora.
- strój do treningu: kimono lub strój sportowy (sala gimnastyczna) lub dres i obuwie sportowe (boisko szkolne).

Dodatkowe informacje:
Treningi będą odbywać się zgodnie z wszelkimi zaleceniami i wytycznymi dotyczącymi bezpieczeństwa. Ilość osób w grupach 12 + trener (sala gimnastyczna) lub 14 + trener (boisko szkolne).

W przypadku pytań prosimy o kontakt.
Czekamy na Was :) Do zobaczenia!